ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
19 Mayıs 2024, Pazar 14:02   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...17191720172117221723172417251726172717281729 173017311732173317341735173617371738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Üzülme !!!>
  28.Haz.2006 Çar 09:54:02

Nagihanmelek, gerçekten zor işin kafayı dağıtmak için içilen bira ve sigaralar,aslında seni senden alıp götürüyor ömrünü tüketerek haberinde olmadan.

Yapman gereken bence; seni istemeyeni,seni ihmal edeni helekide evli biriyse anladığım bu satırından, at gitsin değermi be arkadaşım!! yaşamak güzeldir,insan ömrü sadece karşısındakinin oyalama takdiğiyle senin duygularını sömürmekten başka bişey değildir.Nice evli insanlar bilirim gençliğinde yaşayamadığı,aşkı,sevgiyi başka birilerinde arayarak sadece ego tatmini olarak kullanırlar.

Yapacağın tek şey,gözlerini kapat az düşün ben ne yapıyorum, kime yapıyorum nedir, beni bu derece hayattan koparan şey? karşımdaki kişimi yoksa benimde içinde bulunduğum bunalım evremde başkasındamı güveni sevgiyi aradım,zayıf anımda aldığım bu karar mı beni bugüne getirdi diye düşün.

sizce ne yapabilirim diyorsun ya. haddim olmayarak tabi...

bence;kısa yoldan dön kendini toparla hiç bişeyin senin hayatından önemli olmadığını bil,eski sayfalarını kapat,kendine pırıl pırıl bir gönül sayfası aç,seni senden daha çok sevecek,değer verecek bir insanı bulmaya çalış

İçtiğin tükettiğin birayı,sigarayıda çaresizlikten sığıntı olarak değilde,mutluluktan ve sevincinden iç ve yudumla.

benden bu kadar, mutlu yaşamlar dileğimle

tşkler

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Üzülme !!!>
  28.Haz.2006 Çar 09:32:49

Taaavuuukkk." * * Hikayenin ana fikri: Belki de genelde düşündüğümüz gibi problem daima karşımızdaki kişilerde olmaya bilir. Problemlerin sebebini birazda kendimizde aramalıyız.

16benan tebrikler arkadaşım güzel bir örnek güzel bir yorum..  

teşekkürler......

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Öyle Birini Bulun ki>
  28.Haz.2006 Çar 08:53:55
:))))))))   öyle birini bulursan bizimde haberimiz olsun arayışa geçelim

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >AŞK?>
  27.Haz.2006 Sal 21:55:11
Niçin aşk?Nedir bu aşk denilen şey, elle tutulmaz gözle görülmez bir şeyse nedir bu yaşanan somut acılar,güzellikler? Tek başına aşkı tanımlamak herşeyden soyutlamak mümkün mü? Hayır ! Aşk bugünlerde bazılarına göre plastikten bile yeniden yapıldı.Dünyada yaşanan suniliğe doğru gidiş aşkın etrafını sardı.
Nedir şu aşk...? Aşk hayatın bize hazırladığı en güzel sürprizdir, bu yüzden de kalpleri ne zaman ele geçireceği hiç belli değildir. Daha ne olduğunu bile anlayamadan onun hükümdarlığına giriverirsiniz. Aşk; en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, "Aşık oldum" dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir.
Aşkın zamanını biz ayarlayabilseydik eğer ve kime neden aşık olduğumuzu anlayabilseydik,aşkın sırrını da çözerdik herhalde. Ama o zaman da aşkın insanı alıp götüren büyüsü tamamen kaybolurdu.
Aşk hayata karşı işlenen en güzel ve en doğru suç ortakIığıdır, aşk hayatın bütün tekdüzeliğine, bütün sıradanIığına en soylu başkaldırıdır. Ondan korkup kaçmak hiç kimseye yakışmaz. Ve elbette yasanılan aşkı suçlamak ,yargılamak, karalamak, inkar etmek de aşka yakışık kalmaz. Bu önce haksızlık, kendinize saygısızlık olur. İnsan sonuna kadar savunmalı aşkını, karşılık görmesede, acı çekeceğini hissetsede, yarın terkedileceğini bilsede, ailesini karşısına alacağını bilsede taviz vermemeli aşkından, "Seni Seviyorum" diyebilmeli göğsünü gere gere. Aşk iste o zaman aşktır. Ve bunun dogrusu yanlışı yoktur, zaten aşkın kendisi doğrudur, kime karşı duyuluyorsa bu aşk, doğru insanda işte odur.
Aşkın zamanı yoktur, hep hazırlıksız yakalar insanı.

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Mühim Mevzular >Felsefe, Din, İçsel meseleler >YAVAŞ YAVAŞ GELİYORLAR>
  27.Haz.2006 Sal 21:38:58

Perse hocam :))))))) süper alevgibi arkadaş almanya da yaşayarak burdaki insanların görüşünü küçümseme.herkes gördüğü yaşadığı olayları aktarıyor.bilgiçlik taslayarak bi yere varamassın. ata sözü vardır Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş.biz avrupada diil  sizin tabirinizle Tr de yaşıyoruz ve sesimiz buradan yükseliyor

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >Tebrikler infumum>
  27.Haz.2006 Sal 13:00:39
Tebriklerrrrrrrrr ve yeni görevinde başarılar

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >EN ÇOK SÖYLEDİĞİMİZ 20 YALAN... YA SİZİN YALANINIZ>
  27.Haz.2006 Sal 09:07:20

Eğer bir gün beni bırakırsan yemin ediyorum o gün benim yaşamıma son verdiğin gün olacaktır..işte en büyük yalan:)

Seni o kadar çok seviyorum ki. öl de öleyim sıradan bir yalan

yalanlarda olmasa doğrular da bi işe yaramayacak

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >N_O_A>
  27.Haz.2006 Sal 08:13:47

Davetsiz arkadaş.  yorumunu okudum.buraya eğlence amaçlı takılabilirsin sevgili arayabilmessin,buradan dost çıkmaz realdekiler bana yeter diyebilirsin o senin kendi düşüncen saygı duyulur tarafımızdan.haa eskide olabilirsin herkes eski burda merak etme.sadece nickler değişik kişilerde.

kaç gündür baştan sona okuduğun (sizin tabirinizle)forumdaki eleştirlerde NOA bu kadar basitleştinmi herkese cevap yazıyorsun diyosunya.. madem sanala bu kadar kafayı takmayan arkadaşım. burada kişilere NOA  Bey ayrı ayrı bir idareci vasfıyla cevap veriyosa, bu sence basitleştiğinimi yoksa dahada yüceldiğinimi gösteriyor. bence  eleştirilere öz eleştirisinide katarak aktarıyorsa karşısındaki kişiye bu bir ululuktur,yüceliktir. Yiğidi Öldür ama Hakkını da yeme demiş atalarımız. bence gerekeni yapmıştır.

teşekkürler

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Birgün En Yakın Arkadaşınızı Sevgilinizle Yakalasanız Ne Yaparsınız ?>
  26.Haz.2006 Pzt 21:05:22
hiç tereddüt etmeden arkamı döner giderdim.içimdende mutluluklar dilerdim.onun için harcadığım zamanlara üzülürdüm sadece.ne asardım ne keserdim değmez çünkü ikisinede

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >CC SOHBET ODALARININ EN SEVİLEN İSMİ... SİZCE?>
  26.Haz.2006 Pzt 17:12:51
Elbetteee çet odalarının en sevilen ismi 3 dönemdir peşpeşe pop10, 1.ncisi olan PRANGAXXX  tartışılmaz bile
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...1400...1500...1600...1700...17191720172117221723172417251726172717281729 173017311732173317341735173617371738>>