ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
2 Haziran 2024, Pazar 12:32   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

Harwest> Forum Mesajları
    Harwest'e ait Toplam 17371 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...13701371137213731374137513761377137813791380 1381138213831384138513861387138813891390...1400...1500...1600...1700...1738>>

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Sevdiğimiz şarkı sözlerini yazalım... :)>
  15.Ara.2006 Cum 16:05:38
fiogf49gjkf0d

BİTTİ

Tutamadım içimden geçenleri haykırdım

Bulamadım karşımda eski seni yanıldım

Ama mecbur değilsin

İstediğin yere gidersin

Karışamam yarışamam

Seninle eskisi gibi.

Bana neler oldu bilemem

Sorma sakın cevap veremem

Farzet aynı olsa da herşey

Sana karşılık veremem

Bitti..

Gülşen-Bitti

SAKINCALI

Yanıyor için dışım bir garip halde

Ne sözüm geçer ne gücüm yeter bu kalbe

Yolunu çizdi çoktan düşünmeden sonunu

Bilmiyor  bu aşk yakacak onu pare pare

Tutuldum sakıncalı bir sevgiliye

Zarardasın ey kalbim dön geriye

Al tanrım aklımı

Ki zaten bende değil

Al tanrım kalbimi

Bu aşk hakkım değil

Gülşen

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Aşk ve Sevgiye Dair...>
  15.Ara.2006 Cum 15:53:13
fiogf49gjkf0d
Dayanmak zor yalnızlığına akşamların
Unutmak mümkün değil seni bir şarkı gibi
Ağır ağır ilerleyen bu zaman içinde
Her an bir sarhoşluktur sensizliğin verdiği

Bir gün anlarsın hayal kurmayı;
Beklemeyi, ümit etmeyi.
Lanet edersin yaşadığına...
Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın..
Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan
Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan
Özlenen sen, özleyen sen, özleten sen
Varken doyulmayansın, yokken dayanılmayan

Her şey sağır içimde ne şiir ne musiki
Dünyadan bezginliğim dünyalar kadar eski
Öylesine çözülmüş, öyle dağılmışım ki
Bu ne bitmez ayrılık bu ne özlem diyorum

Beni çağırdığını bir defa duyabilsem
Avuçlarımda ateş, yorgun gözlerimde nem
Aşarak denizleri bir gün kapına gelsem
Başımı duvarlara vurup ölsem diyorum

Dün kopan bir yapraktı,düşen bir kuru daldı
Bugünden güzel değil bulacağın yarında
Aç ellerini bir bak yanan avuçlarında
Dün gitmiş yarın yok bize bir bugün kaldı
alıntı

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >Aşk ve Sevgi üstüne >Aşk ve Sevgiye Dair...>
  15.Ara.2006 Cum 15:50:48
fiogf49gjkf0d
Adımın önünde adın yazılı Resmimin yanında resmin basılı Sabrım sabıkalı, sevdam azılı Hasretin kanıma girdi girecek

Ağaç ağaca benziyor artık Deniz denize Çiçek çiçeğe Şiirler yazmıyorum artık bak Gözlerinin güzelliğine... İyi seni unutmuşum !

Aklımdan çıkmıyorsun Sensiz bomboş bu hayat Susma öyle ne olur Bana kendini anlat..

Akşam erken çöker yalnızlığıma Sokak sokak gezer ararım seni Hasretin gönlümün yangınlarında Alev alev yanar ararım seni

Al götür eskici kalbimi benim Neyim var neyim yok sorma bir daha Gözümde yaşlardır birtek servetim Acıyıp yüzüme bakma bir daha!

Aldanmaktan yoruldun mu Acılarla yoğruldun mu Hiç sırtından vuruldun mu Ne bilirsin yağmur olup Çağlamayı ne bilirsin Kahkahalar savururken Ağlamayı bilir misin?

Aldattılar Ümitlerimi, hayallerimi Özlemleri, düşlerimi Parça parça Kopardılar! .. Sonra unutulduğuma inandım Sevdiğimden ayırdılar.

Aldığım her nefes sana yazılı Korkarım ki sensiz ömrüm sayılı Yüreğim tutuklu gönlüm cezalı Hasretin kanıma girdi girecek.

Aldırma görürsen yaşlar gözümde Şarkımız olacak yine dilimde Mektubun cebimde, resmin elimde Yarın bu şehirden ayrılacağım..

Aldırma sen benim yalnızlığıma Aldırma sen benim gözyaşlarıma Boşver sende kalmış yarınlarıma Biz kadere çelme takmış adamız.

Alın sizin olsun bütün saltanatıyla dünya Bütün sahteliğiyle hayat Alın kucaklayın gönlünüzce O bitmeyen ihtiraslarınızı O dinmeyen bencil aşklarınızı!

Ama sen de bil ki Yağmurlarca sevdim seni Yağmurlarca sana yandım Hatırla derya gözlüm HATIRLA AŞKIM..

Anlatacak nelerim var bir bilsen İçimde ihtilaller kopmuş Kendimi sürgüne verdim Mutluluğum çoktan iflas etmiş İtiraza hakkım yok biliyorum Seni seviyorum..

Ansızın kayboldun köşe başında Zamansız bir deprem koptu bağrımda Kendimi kaybettim işte o anda İnan ki dünyayı yıkasım geldi! Ardına bakmadan gittin o gidiş Kalbimi koparıp atasım geldi Bu veda gerçek mi inanamadım Başımı taşlara vurasım geldi!

Aramızda dağlar var Aramızda uçurumlar Yaklaşma yanılırsın Ben öldüğümü bilirim Sen yaşadığını sanırsın Kendini bilmeden daha Beni tanıyamazsın...

Artık Adın ihaneti çağrıştırıyor bana Ve tadın bir yılanın en öldürücü zehrini Söyle Şimdi hangi yüreğe saplıyorsun O acımasız hançerini? .. Bil ki Bundan böyle Yasaklanmış kitaplarım gibisin bana Yaklaşmam yasak Dokunmam yasak Ve ömrümce Sarılmam yasak sana!..

Artık gidebilirsin gideceğin yere Sana kal diyemem son ümit senden olsun Senden olsun son pişmanlık Bil ki hayır diyemem..

Artık ne yapsam boş, teselliler faydasız Karanlık gitgide en derinlere çeker beni Çaresiz, bütün sokaklarında bu şehrin Böyle perişan beklerim dönmeni

Aşk mıydı o, aşkımsı bir şey miydi Neydi çekip kendine, beni bağlayan Kanatan dudağımı, tenimi dağlayan Elleri ta içimde o dev miydi

Aşk nedir bilmedin ki Sevildin sevmedin ki Mutluluk vermedin ki Mutluluğa hakkın yok!

Aşkımdan armağan her satır sana Maziyi yeniden yaşatsın sana Nasıl sevdiğimi anlatsın sana Sana bir sitem var her bir sözümde..

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >Patron yokken iş yerinde yaşanan anlar...>
  15.Ara.2006 Cum 15:47:55
fiogf49gjkf0d

:))

Güzeldi izledim iş yerindeki patron olmadığı zamanların dışındaki hareketten ziyade evde yalnız bırakılan çocukların anne ve babaların elinde hediye paketleriyle geldikleri gören ve etrafı dağıtırcasına  kapıya hücum eden çocukları anımsattı

Tşkler melissa paylaşımın için

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >.*. _HaBeRiNiZ OLsuN_ .*.>
  15.Ara.2006 Cum 15:33:25
fiogf49gjkf0d

Hımm... abişim bugün hafta sonu dimi öyle ya sen burdasın hoşgeldin güzel yazılarınla beraber.okudum hepsinide harikaydı

Tşkler emeklerine be paylaşımına sağlık

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Anatomi :D>
  15.Ara.2006 Cum 14:47:12
fiogf49gjkf0d

Harikalardı hepside   (hadi leen)

Tşkler

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Yeni Nesil Kurbanlık Koyun :)))>
  15.Ara.2006 Cum 14:33:06
fiogf49gjkf0d

kıyılırmı kıyılır mı

sarı kıza kıyılır mı

Şu endana bak hele

İşleri de rast gele

Yarı insan yarı hayvan

Anlamayan bin pişman

Doyulur mu doyulur mu

Uğrunda besteler yaptıracak kadar hoş bir kurban

Tşkler nefertiti

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Bizim işyerinden arkadaşlar:D>
  15.Ara.2006 Cum 14:25:02
fiogf49gjkf0d
 benim asistanda iyi hoşta her gün iki lafı anlatana kadar  akla karayı seçiyorum.varsa 10 parmak daktilo yazmayı bilen yanıma asistan alıcam

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Şuanda Canınız Ne İstiyor ?>
  15.Ara.2006 Cum 13:30:20
fiogf49gjkf0d

Balık-3 Duble Rakı-biraz peynir.

Kargadan başka kuş tanımaz Harwest

Harwest

Harwest resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity Editörleri >DÜNYA FORUM OLSA MODERATÖRLER NE YAPARDI?>
  15.Ara.2006 Cum 13:19:11
fiogf49gjkf0d

Dünya forum zaten.Moderatörlerde  Bürokratlar,Şefler Cumhurbaşkanları,Başbakanlar,Ajanlar emniyet güçleri,yıldızlar gece bekçileri.Biz userlerde vatandaşlarız. Değişen yok yanii

Yazın güzeldi hürremsultan

<<1...100...200...300...400...500...600...700...800...900...1000...1100...1200...1300...13701371137213731374137513761377137813791380 1381138213831384138513861387138813891390...1400...1500...1600...1700...1738>>